Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Народити і віддати: в США йде гостра дискусія щодо усиновлення як альтернативи абортів

Щороку кілька тисяч жінок в США виношують незаплановану вагітність і потім пропонують дитину на усиновлення. Цей вибір схвалюють багато противників абортів.

Проте, незважаючи на величезний попит на дітей з боку американців, які прагнуть до усиновлення, можливо, в 40 разів більше жінок вибирають аборт.

Уряд США відстежує, скільки дітей усиновлено з прийомних сімей та з інших країн, але офіційних вичерпних даних про приватні усиновлення немовлят немає.

За даними Національної ради з усиновлення, в 2014 році по всій країні зареєстровано близько 18 тис. приватних усиновлень. За даними Інституту Гутмахера, відомого джерела статистичних даних про аборти, в тому ж році в США було вироблено майже 100 тис. абортів.

Існує величезний розрив між кількістю немовлят у США, доступних для усиновлення, і сотнями тисяч американців – одиноких дорослих і сімейних пар – які хочуть усиновити.

Деякі жінки, які зробили аборт у зв’язку з незапланованою вагітністю, кажуть, що це рішення було важким, але вони вдячні за те, що у них був вибір.

Серед них – член Палати представників США Барбара Лі, демократ з Каліфорнії, яка каже, що в Мексиці вона зробила аборт після підліткової вагітності.

– Боротьба за право на аборт – це право кожної людини приймати рішення щодо свого особистого здоров’я, – сказала вона.

Багато захисників прав на аборт насторожено ставляться до деяких аспектів приватного усиновлення, вважаючи його частиною порядку денного активістів, які виступають проти абортів.

Вони стверджують, що роль центрів кризової вагітності полягає в тому, щоб обдурити людей, змусити їх відмовитися від правильного для себе рішення, щоб вони вибрали вагітність, а потім віддали дитину на усиновлення.

Однак колишній головний радник мережі центрів по вагітності та пологах Жанна Максон категорично заперечує наявність системного примусу. За її словами, більшість жінок, які відвідують центри, а потім виношують вагітність, вважають за краще самим виховувати дитину.

А яка ваша думка з приводу усиновлення як альтернативи абортів?

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-12-31 18:36:36

Магазин Автозапчастин м.Ніжин