Місто і регіон

Народний депутат України Олександр Кодола особисто контролює хід реконструкції басейну у Ніжині

Під час робочої поїздки до Ніжина народний депутат України Олександр Кодола разом із заступником голови Чернігівської ОДА Сергієм Сергієнком побували на будівництві багатоквартиного будинку та проінспектували хід реконструкції плавального басейну в НВК «Престиж» (гімназія №16). Народний депутат України Олександр Кодола особисто контролює хід реконструкції басейну у Ніжині Народний депутат України Олександр Кодола особисто контролює хід реконструкції басейну у Ніжині Народний депутат України Олександр Кодола особисто контролює хід реконструкції басейну у Ніжині

Також вони зустрілися із Генеральним директором підприємства «УкрСіверБуд» Віктором Верешею. Самец е підприємстводва роки тому після тривалої перерви розпочалало будівництво багатоквартиного житла в Ніжині, а минулого року долучилося до реконструкції басейну, в розташованому поряд з новобудовами НВК «Престиж».

Народний депутат України Олександр Кодола особисто контролює хід реконструкції басейну у Ніжині Народний депутат України Олександр Кодола особисто контролює хід реконструкції басейну у Ніжині  Народний депутат України Олександр Кодола особисто контролює хід реконструкції басейну у Ніжині

«УкрСіверБуд» сьогодні займається будівництвом двох багатоквартирних будинків на вулиці 3-й мікрорайон. Планується, що цього року через декілька місяців один з них буде зданий в експлуатиацію. На сьогодні в ньому вже навіть викуплено майже половину квартир. Самі ж будинки споруджуються за новою економічною технологією, це нова серія житла, яка відповідає усім вимогам жилового будівництва. Окрім того будкомпанія в Ніжині також розпочала будівництво нових багатоповерхівок і на вулиці Незалежності.

Народний депутат України Олександр Кодола, який є заступником голови Комітету Верховної Ради питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, зазначив, що дуже був радий тому, коли така потужна і знана далеко за межами області будівельна компанія як «УкрСіверБуд» почала будувати житло в Ніжині, а пізніше за результатами проведеного тендеру долучилася до реконструкції плавального басейну.

Окрім того Олександр Кодола, Сергій Сергієнко та Віктор Вереша відвідали розташований поряд НВК «Престиж», де ознайомилися з ходом робіт з реконструкції басейну.
Те, як працюють робітники «УкрСіверБуду», дуже порадувало поважних гостей. Робота буквально кипіла. Штукатури, облицюввальники, електрики, зварювальники, працювали не покладаючи рук, що переконувало, басейн прийме перших відвідувачів вже у новому навчальному році.

«Реконструкція басейну — найбільший інфраструктирний проект, який моя команда реалізує в Ніжині. На сьогодні вартість робіт складає майже 5 мільйонів гривень. Як відомо, попереднього року ми мали проблеми з підрядником, і значна частина коштів, які я залучив на реконструкцію повернулися до держбюджету. І ми змушені були знову починати усі процедури із залучення коштів та обрання виконавця робіт.

Але прихід на цей об’єкт потужної та відповідальної будівельної компанії «УкрСіверБуд» переконує в тому, що найближчим часом діти Ніжина отримають змогу оздоровлюватися і вчитися плавати в оновленому басейні. Таке завдання ми ставимо перед виконавцем робіт. Ми поставили собі мету повернути басейн Ніжину, і ми її досягнемо», — прокоментував хід робіт народний депутат Олександр Кодола.

Народний депутат України Олександр Кодола особисто контролює хід реконструкції басейну у Ніжині

Народний депутат України Олександр Кодола особисто контролює хід реконструкції басейну у Ніжині

Народний депутат України Олександр Кодола особисто контролює хід реконструкції басейну у Ніжині Народний депутат України Олександр Кодола особисто контролює хід реконструкції басейну у Ніжині Народний депутат України Олександр Кодола особисто контролює хід реконструкції басейну у Ніжині

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли

Джерело: Уездные новости
23.02.2018

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи