Місто і регіон

«Народний депутат має бути там, де його обрали» – Олександр Кодола прозвітував перед виборцями

У першу п’ятницю нового року у Ніжинській міській раді народний депутат України Олександр Кодола звітував про те, що вдалося в році минулому і що має в планах на рік 2018.

Послухати та запитати про наболіле у власного мажоритарного депутата завітали чимало ніжинських ЗМІ, а також представники масмедіа інших міст та районів, що входить до 209 виборчого округу.

Розповідаючи про здобутки 2017-го, нардеп акцентував увагу і на успіхах минулих 2015 –2016-го років його депутатської діяльності. Адже більшість проектів та задумів, які вже реалізовані, або саме в процесі втілення в життя в окрузі 209, беруть свій початок саме тоді. Всього за три роки своєї депутатської каденції Олександр Кодола залучив 84 мільйони гривень для розвитку Ніжинського, Носівського, Ічнянського, Срібнянського та Варвинського районів. Тільки в 2017-му до округу залучено 37 мільйонів гривень.

– Основну увагу я спрямовував і спрямовую до свого виборчого округу, – зазначив Олександр Кодола. – Бо народний депутат не весільний генерал, він має бути там, де його обрали і виконувати чіткі функції. Перш за все знати проблеми своїх виборців, вивчати їх і вирішувати. З кінця 2015-го року народні депутати мають ще більше повноважень. Вони можуть залучати кошти для соціально-економічного розвитку населених пунктів свого округу зі спеціального депутатського фонду. Вважаю цією можливістю кожен народний обранець має користуватися на повну, задля реальних змін на благо виборців.

«Народний депутат має бути там, де його обрали» – Олександр Кодола прозвітував перед виборцямиСеред пріоритетів депутата – діти, медицина та освіта. Це добре помітно на прикладах вже втілених у життя проектів. Майже 9 мільйонів гривень бюджетних коштів, за сприяння нардепа, виділили на ремонт та закупівлю комп’ютерного обладнання для освітніх закладів округу. Тільки в Ніжині близько десятка шкіл вже мають сучасні комп’ютерні класи, якість освітніх послуг яких Олександр Кодола перевірив особисто. 700 тисяч гривень з депутатського фонду було направлено на ремонт дитячого відділення Носівської обласної лікарні, а ще 800 тисяч на покращення умов обласного дитячого санаторію «Пролісок» і т. п.

Гордість нардепа – залучене співфінансування у сумі 1 млн. гривень для будівництва лінійного прискорювача Чернігівського обласного онкодиспансеру. Послуги останнього для жителів Чернігівщини будуть безкоштовними.

Не останнє місце в звіті народного обранця займає і низка інфраструктурних проектів. Серед яких більше 100 новеньких ігрових та спортивних майданчиків на території округу, а також будівництво міні-футбольного поля зі штучним покриттям у Ніжині, облаштування спортивного комплексу в селі Талалаївка, Ніжинського району та багато інших.

Не обійшов Олександр Кодола і невдачі. Вже не перший рік у Ніжинській міській гімназії № 16 тягнеться реконструкція плавального басейну. Кошти були залучені, проте недобросовісний виконавець робіт, що виграв тендер, не дозволив відкрити такий бажаний для міста інфраструктурний об’єкт вчасно. Народний обранець певен – у 2018-му басейн все таки буде запущено у роботу.

Звітна доповідь народного депутата отримала жваве обговорення. Зокрема місцевих журналістів, а також кореспондентів ЗМІ Варвинщини, Срібнянщини, Носівщини цікавили питання обсягу субвенцій до округу у 2018-му році, проблеми охорони оновленої інфраструктури від крадіїв та вандалів, залучення нардепом коштів на ремонт доріг і розподілення субвенцій між районами.

Представники ніжинських масмедіа звернулися до нардепа з ініціативою ще активніше підтримувати культурну сферу округу, зокрема місцевих митців та культурно-просвітницькі заходи і заклади, а також і надалі тримати на депутатському контролі питання створення у Ніжині історико-культурного заповідника, що, за словами нардепа, вже зовсім скоро буде також реалізовано.

фото міської газети «Вісті»

Джерело: Уездные новости
08.01.2018

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Close