Місто і регіон

“Наркоділка” в погонах засудили на два роки

"Наркоділка" в погонах засудили на два роки

26 грудня було засуджено до 2 років позбавлення волі колишнього військовослужбовця військової служби за контрактом за вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України («Незаконне придбання, зберігання, перевезення та збут психотропних речовин у великих розмірах»).

Встановлено, що у період липня – вересня 2018 року військовослужбовець військової частини А1815 діючи з корисливих мотивів, з метою особистого збагачення неодноразово здійснював збут психотропної речовини – амфетаміну, цивільним мешканцям смт Гончарівське Чернігівського району Чернігівської області.

Таким чином «підприємливий» військовослужбовець загалом зумів збути амфетамін загальною масою понад 1,8 гр., отримавши взамін грошові кошти в сумі 3200 грн.

Суд, оцінивши зібрані в кримінальному проваджені докази військової прокуратури, вироком від 

26.12.2018 року визнав колишнього військовослужбовця військової служби за контрактом винним у вчинені злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України, та призначив останньому покарання у виді позбавлення волі строком на 2 роки з конфіскацією майна.

Запобіжний захід обвинуваченому у виді тримання під вартою залишено без змін.

За матеріалами
прес-служби військової прокуратури Центрального регіону України

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: mynizhyn.com

Close