Місто і регіон

Нардепи виступають за зняття з посади Міністра фінансів України Олександра Данилюка

Відповідну Постанову зареєстровано у Верховній Раді України минулого тижня під номером 8025. Ініціаторами такого жорсткого рішення стали представники Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства.  

Нардепи виступають за зняття з посади Міністра фінансів України Олександра Данилюка

Причиною рішення Комітету стала незадовільна якість наказу  Міністерства фінансів України від 04.01.2018 № 1 «Про затвердження Порядку проведення органами Казначейства розрахунків, передбачених пунктом 8-1 Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 березня 2002 року № 256, та взаємодії учасників таких розрахунків».  Надважливий наказ, яким має регулюватися порядок нарахування субсидій та розрахунки з надавачами послуг, на думку Комітету зроблений настільки неякісно, що може призвести до колапсу в сфері оплати надання послуг і отриманні державної субсидії на оплату комунальних послуг значною кількістю населення.

«Поява таких «наказів» свідчить про серйозні проблеми з компетенцією у керівництва Мінфіну. Мало того , що він загрожує поставити під загрозу всю систему розрахунків за комунальні послуги і отриманням субсидій, так і діяти він починає вже посеред опалювального сезону. Мінфін не узгоджував свої рішення ні з профільним Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, ні з нашим Комітетом. Сьогодні ми пропонуємо Парламенту визнати роботу Міністерства фінансів незадовільною й звільнити Міністра фінансів Олександра Данилюка. Треба терміново вирішувати ситуацію, поки вона не стала критичною», — говорить народний депутат України заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Олександр Кодола.

Детальніше з тестом Постанови можна ознайомитися на сайті Верховної Ради України за посиланням: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=63460

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли

Джерело: Уездные новости
12.02.2018

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи