Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Нардеп з Чернігівщини став кращим татом України

Нардеп з Чернігівщини став кращим татом України

Нардеп з Чернігівщини став кращим татом України.

Перша всеукраїнська церемонія нагородження з нагоди святкування Дня батька пройшла у Києві, у Будинку архітектора. Почесну відзнаку за батьківство отримали представники найрізноманітніший галузей та з усіх куточків України. 

«Цього тижня взяв участь у душевному заході – Всеукраїнській церемонії нагородження з нагоди святкування Дня Батька. Мені приємно бути в числі тридцяти кращих татусів. Звичайно, я розумію, що ця нагорода є умовною, адже вважаю, що кожен батько для своїх дітей зобов’язаний бути найкращим.

Я маю чотирьох чудових дітей. Завжди виховував їх в любові і зараз пишаюся тим, що вони виросли в першу чергу хорошими людьми. Для батьків це найкраща нагорода», – написав нардеп на своїй сторінці у Facebook.

Організатори церемонії став Міжнародний жіночий рух «За сімейні цінності». Вони наголошують на важливості ролі батька в житті кожної людини, повідомляє uainfo.org.

Нардеп з Чернігівщини став кращим татом України

«Нам хотілось би ще раз підкреслити, що кожен тато – це архітектор своєї родини. Звичайно, татусів дуже багато, всі вони заслуговують на хорошу увагу. Наші татусі, яких ми відзначали – вони зібрані з усіх куточків України, вони представники різних галузей, тут освітяни, науковці, медики, журналісти, творча інтелігенція, бізнес, і духовенство – чому, батько хороший – стержень родини, це дух своєї дитини. Той, хто допомагає їй піти в життя. Хай всі татусі будуть зі спокійним батьківським серцем», – каже Наталія Федорчук, голова ВГО «За сімейні цінності».

Оксана Білозір – членкиня ВГО «За сімейні цінності» – впевнена: переможці номінації – справжні приклади для дітей та середовища. Мати та батько – нерозривні у вихованні дітей.

«Нам важливо показати фундаментальну роль батька у сімї. Коли дитина живе в сімї. Де видно – батько відповідальний за свою роботу, є гарантом стабільності в сімї, основою в сімї, чоловічої справжньої сили, бо така справжня добра м’яка батьківська сила – це не замінима, її не можливо нічим – ні успіхами, ні кар’єрою – нічим замінити, бо кожна дитина потребує батьківських обіймів. Це буде великий прогрес, і саме традиція пошанування батька, як фундаменту, як основи, як безпеки – вона буде підніматись хвилею, і ця думаю, що кожен зверне увагу і візьме собі, бо це дуже тепло до душі», – вважає Білозір.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
27.06.2021

Залишити відповідь