Україна і світ

Нардеп Олена Сотник судиться з НАПК через результати перевірки її декларацій про доходи

Сотник просить суд призупинити дію рішення НАПК про результати перевірки її декларації за 2017 рік

Джерело: 112.ua

Нардеп Олена Сотник судиться з НАПК через результати перевірки її декларацій про доходи

Народний депутат Верховної Ради восьмого скликання Олена Сотник подала позов в Окружний адміністративний суд міста Києва до Національного агентства з питань запобігання корупції щодо скасування рішення про результати перевірки її декларації за 2017 рік. Про це інформує прес-служба суду.

“Позивач вважає рішення НАПК від 19 липня 2019 року необґрунтованим, протиправним і таким, що винесене всупереч чинному законодавству України”, – йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Гладковський не дописав у декларацію кіпрську компанію та корпоративні права, – НАЗК

Разом з позовом до суду надійшла заява про його забезпеченні. Зокрема, Сотник просить суд призупинити дію оскаржуваного рішення НАПК до набуття законної чинності судового рішення у даній справі.

Новини за темою: Нацбанк відреагував на інформацію про недостовірність декларації Смолія

Зараз вирішується питання про відкриття провадження в адміністративній справі та наявність правових підстав для прийняття заходів щодо забезпечення позову.

У травні 2019 року Сотник уже виграла в суді справу проти НАПК щодо повторної перевірки її декларацій за 2015 і 2016 роки.

Тоді суд першої інстанції та апеляційний адмінсуд визнали, що НАПК порушило законну процедуру, коли відміняло попередню повну перевірку декларацій Сотник і призначало нову.

Депутат довела, що повна перевірка декларацій може проводитися лише один раз, для цього законодавство надає НАПК до 90 днів.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua