Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Нардеп Борис Приходько залучив 30 млн грн для громад Чернігівщини

Нардеп Борис Приходько залучив 30 млн грн для громад Чернігівщини

Учора, 28 жовтня, за пропозицією народного депутата України по 210-му виборчому округу Бориса Приходька Кабінет Міністрів погодив виділення 10 млн грн чергової держсубвенції на розвиток територіальних громад Чернігівської області. Цією звісткою політик поділився на власній Facebook-сторінці.

«Це значить, що у громадах Чернігівщини, зокрема і мого 210-го округу, ми зможемо реалізувати або розпочати багато важливих проєктів у сфері інфраструктури. Усі вони – на часі. А тому працюємо. Покращення якості життя в громадах Чернігівщини – мій пріоритет», – написав Борис Приходько.

Також Борис Приходько докладніше розповів про проєкти, які реалізують за ці кошти.

Так, у сфері освіти запланований капремонт Сираївської ЗОШ, будівництво спортивного майданчика в Прилуцькій ДЮСШ, ремонт вимощення біля Новобиківського ЗЗСО. У заклади освіти Козелецької, Остерської та Яблунівської громад закуплять офісну і комп’ютерну техніку, музичне, теле- й аудіовізуальне обладнання, меблі, магнітні та класні дошки. Також буде здійснений капремонт огорожі Носівської ДЮСШ і придбають твердопаливні котли для закладів освіти Носівської громади.

Медицина: для Ладанського Центру ПМСД придбають електрокардіограф, аналізатор гематологічний, генератор для кабінету щеплень.

Комунальна сфера: у Линовицькій територіальній громаді з’явиться новий сміттєвоз, для потреб Сухополов’янської ТГ куплять грейдер. Також за кошти держсубвенції буде здійснений капремонт фасаду адмінбудівлі Михайло-Коцюбинської ТГ.

За словами нардепа, в десяти містах і селах його округу встановлять дитячі ігрові майданчики – у Новій Басані, Берлозах, Лихолітках, Карасинівці, Горбачах, Тарасові, Новиках, Чемері, Козельці, Острі.

Нагадаємо, що з початку 2021 року це вже третя державна субвенція, яку Борис Приходько залучив на Чернігівщину. Її загальна сума – 30 мільйонів гривень. Нині триває реалізація проєктів у сфері освіти, медицини, культури, соціальній і комунальній сферах у Козельці, Острі, Новому Бикові, Носівці, Кіптівській ТГ, Прилуках, Ладані.

Нардеп Борис Приходько залучив 30 млн грн для громад Чернігівщини

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

29.10.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин