Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Намагаються постати в образі жертви: Лещенко про нові фейки росіян

Росіяни продовжують розповсюджувати фейки для того, щоб постати в образі жертви та отримати співчуття в очах європейців. Про чергові інформаційні “вкиди” РФ повідомив радник Офісу президента Сергій Лещенко.

Він зазначив, що у мережі почали з’являтися фейки про мітинги на підтримку Росії. Таким чином країна-агресор прагне отримати міжнародне визнання.

– Вони бачать, що весь світ підтримує Україну, що збираються багатотисячні мільйони людей на підтримку у Європі та Америці. Вони залучають свої держави-сателіти. За даними RT мітинг на підтримку Росії відбувся в Сирії, а також в Киргистані, – сказав він.


До російської пропаганди долучився і колишній народний депутат Ілля Ківа.

– Він нібито повідомив, що найближчими двома тижнями українські націоналістичні групи планують провести в Україні державний заколот на чолі з Віталієм Кличком. Для нас, українців, це звучить як анекдот, а для росіян – черговий привід задуматися про те, що Україна захоплена націоналістами, – розповів Лещенко.

Ще один фейк – причетність українців до масових вбивств в Казані, які відбулися минулого року у школі.

– Можна лише порадити росіянам вирішувати свої внутрішні проблеми без залучення українців. А українцям зберігати критичне мислення, довіряти офіційним ресурсам та нашій армії та політичному керівництві, – додав Лещенко.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-03-22 22:47:40

Магазин Автозапчастин м.Ніжин