Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Намагаються отримати доступ до акаунтів українців: Кіберполіція попередила про підозрілі СМС

Кіберполіція фіксує хакерські атаки на облікові записи українців у соціальних мережах. Зловмисники намагаються отримати доступ до акаунту та історії переписки у месенджерах різними способами.

За даними Кіберполіції, злочинці розповсюджують повідомлення зі шкідливим посиланнями на Telegram, щоб отримати доступ до облікових записів, зокрема, і з можливістю перехоплення одноразового коду з повідомлень на мобільний телефон.

За допомогою таких методів зловмисники викрадають дані сесії, перелік контактів з іменами та записами дзвінків, історії листування у Telegram чи інших месенджерах.

Правоохоронці закликають громадян бути уважними та у жодному разі не переходити за підозрілими посиланнями, які відправляють з невідомих акаунтів чи телефонних номерів.

Додатково необхідно у налаштуваннях месенджеру Telegram або в інших соціальних завершити всі активні сеанси, крім поточного.

У разі отримання подібних повідомлень потрібно терміново інформувати суб’єкти забезпечення кібербезпеки України, щоб фахівці змогли вжити невідкладні заходи для блокування шкідливих вебресурсів.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-06 09:39:37

Магазин Автозапчастин м.Ніжин