Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Нам довіряють: мешканці Чернігова звертаються до ВО «Батьківщини»

Нам довіряють: мешканці Чернігова звертаються до ВО «Батьківщини»

Імідж*

Мешканці вулиць В’ячеслава Чорновола та Івана Богуна зі своїми комунальними проблемами обходили усі інстанції. Втім вирішити проблеми людей чиновники не беруться.

«Ми вже кілька років просимо, аби біля наших будинків ( а це Івана Богуна 38 та В'ячеслава Чорновола 11, 13 – авт.) таки доробили благоустрій, – скаржиться активний мешканець Василь Паньков. – Ви подивіться, яка прибудинкова дорога біля будинків. Та, що це за доріжки в дворі. А про дитячий майданчик взагалі мовчу».

Дитячий майданчик в дворі хоч і новий, втім змонтований в ямі. А тому, щонайменший дощ – діти змушені гратися в калюжі. Мешканці неодноразово зверталися в кол-центр управління ЖКГ міської ради та до керівництва КП «Новозаводське».

Втім, віз і нині там. Їм відписують, що не мають коштів на благоустрій. А нині ще й відмовляють в зустрічах, посилаючись на карантинні обмеження, в зв'язку із rоронавірусом. Хоч боргів за комунальні послуги, як запевняють мешканці, у них нема. В розпачі люди вирішили звернутися до депутатів найбільш дієвої та стабільної партії – ВО «Батьківщина».

«Я, як і інші мої сусіди, довіряємо цій партії вже протягом багатьох років. – каже Василь Паньков. – Тому, й вирішили звернутися за допомогою до голови фракції в чернігівській міській раді, депутата Івана Бакшуна».

Нам довіряють: мешканці Чернігова звертаються до ВО «Батьківщини»

Під час зустрічі люди озвучили свої наболілі проблеми. Поскаржилися й на непрозорі тарифи.

«Ми не вперше вирішуємо проблеми людей в міській раді, – каже Іван Бакшун. – Цього разу теж не можемо ігнорувати звернення людей, хоч на даному окрузі є депутат, від іншої партії. Я особисто напишу депутатський запит та посприяю, аби людей таки прийняли в КП «Новозаводське» Не можна ховатися від населення, якому потрібні якісні послуги. Роз'яснити нарахування тарифу та його використання комунальники зобов»язані».

Найперше, що пообіцяли зробити командою «Батьківщини» – це прокласти асфальтне покриття на прибудинковій території. Адже частину ділянки комунальники чомусь залишили не доробленою. А там, й дійсно, величезні ями, які заважають і молодим мамам із візочками, і перехожим, і водіям.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
28.08.2020