Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Найновіші МФО України – на сайті фінансового помічника Skywards

Найновіші МФО України - на сайті фінансового помічника Skywards

Імідж*

Популярність мікрокредитування підтверджує розвиток цього напрямку фінансових послуг. Незважаючи ні на що когорту діючих МФО поповнюють все нові й нові організації. Вивчивши досвід конкурентів та думку позичальників, вони пропонують своїм клієнтам не тільки більш привабливі умови кредитування, але й нові послуги.

Найдешевші нові мфо України 2020 шукайте на сайті агрегатора Skywards! Цей фінансовий помічник пропонує повний перелік всіх офіційних МФО, які працюють в нашій країні. Всі представлені організації мають необхідні для легальної роботи кредитних організацій ліцензії, дозволи та сертифікати.

У чому переваги нових МФО

Маловідомі мікрофінансові організації, які нещодавно з'явилися на ринку – це знахідка для позичальників зі складною кредитною історією. Можливо, у когось не склалися відносини з давно працюючими фінансовими компаніями. В результаті – зіпсована кредитна історія, незакриті позики, складні відносини з колекторами і т.д.

А причини можуть бути банальні: в той момент, коли людина брала кредит, все в житті були стабільно, і вона розраховувала повернути борг у встановлені договором терміни. Однак в один момент, все перевернулося з ніг на голову: людина втратила роботу, лояльні господарі знімної квартири її продали (у всіх свої плани), і довелося шукати іншу, з більш високою ціною оренди.

У підсумку – нервові зриви, грошей, отриманих дрібними нерегулярними підробітками, вистачає тільки на скромне життя… Виплачувати або продовжувати старий кредит, отриманий на гарних умовах, немає можливості взагалі. І що ж? Прізвище позичальника автоматично потрапляє в чорний список, до реєстру боржників. Тобто він позбавляється можливості користуватися послугами МФО, кредит в якої не погашено, та й послугами інших компаній теж.

Однак багато нових мікрокредитних організацій готові видавати позики навіть позичальникам з поганою кредитною історією, щоб сформувати свою клієнтську базу і просувати свої послуги мікрокредитування в конкурентному напрямку. І ці компанії – паличка-виручалочка для вже зневірених клієнтів, оскільки ці МФО дійсно можуть допомогти людині, яка волею долі просто потрапила під "каток" складних життєвих обставин.

І зрозуміло, нові МФО з радістю кредитують позичальників з незаплямованою кредитною історією, пропонуючи їм:

– більш лояльні умови надання позики;

– гнучкий механізм взаємодії з клієнтом;

– нові привабливі продукти. 

Детально ознайомитися зі списком нових МФО України можна на сайті Skywards. В будь-який час!

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
24.07.2020