Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Найкращий для нас: дружина Павліка зворушливо привітала артиста з 56-річчям

Дружина українського співака Віктора Павліка, блогерка Катерина Реп’яхова, зворушливо привітала його з днем народження. 31 грудня артисту виповнилося 56 років.

На особистій сторінці в Instagram Катерина оприлюднила відео, в якому показала сімейні фото та відео. Кадри супроводжує трек Віктора Павліка – Кто, если не ты.

– Коханий наш таточко, з днем народження! Ти найкращий для нас! Твоя сім’я, – підписала відео Катерина.

Шанувальники Віктора Павліка приєдналися до привітань. Наразі зіркове подружжя відпочиває у Буковелі. Там вони святкують день народження та зустрічатимуть Новий рік.

Нещодавно дружина Віктора Павліка повідомила про сварку з чоловіком. Катерина Реп’яхова у сльозах заявила, що співак її образив і вона не впевнена, що після цього вони залишаться разом.

Блогерка розповіла, що причиною сварки стали минулі стосунки Віктора, в яких він почувався винним в усіх гріхах. Проте артист готовий працювати над цим почуттям провини з психологом заради збереження шлюбу.

Пізніше Катерина Реп’яхова помирилася з чоловіком і заявила, що завдяки кризі їхня сім’я стала міцнішою. Тепер пара готова разом йти до спільних мрій та цілей.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-12-31 16:08:29

Магазин Автозапчастин м.Ніжин