Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Найдосвідченіша партія країни «Батьківщина» відзначає поважну дату і вітає своїй прихильників ВІДЕО

Найдосвідченіша партія країни «Батьківщина» відзначає поважну дату і вітає своїй прихильників ВІДЕО

Імідж*

Найстарша і найдосвідченіша партія України «Батьківщина» відзначає свій 21-й день народження. Її прихильники та партійці називають себе однією великою родиною. За ці роки вони разом переживали як радісні, так і сумні події в історії України. Випробування загартовували партію.

«Батьківщина» протягом всього часу стояла на захисті інтересів простих людей. В усіх прихильників партії одна мета мету – зробити Україну успішною, заможною країною і створити краще життя для наших дітей.

З нагоди свята партійців привітало керівництво «Батьківщини».

«Батьківщина – це не просто найстарша партія в Україні. Це справжня міцна родина, – йдеться у привітанні заступника голови ВО «Батьківщина» Валерія Дубіля. – Це справжні друзі. Ми прагнемо тільки одного – розквіту нашої України і гарного життя для наших дітей. З вірою у Бога та з любов’ю до ближнього наша команда зробить все, щоб Україна була міцною православною державою. Зі святом, мої друзі !».

«З людьми і для людей» – такого гасла постійно дотримується ВО «Батьківщина», – каже голова обласної організації ВО «Батьківщина» Сергій Пащенко. Він переконаний, що в основі держави має стояти людина і її добробут. А завдання партії захищати людські цінності. Що вони і роблять.

«Ми завжди відстоюємо адекватні і обґрунтовані тарифи, захищаємо українську землю від розпродажу, вимагаємо дотримуватися Конституції України. Україна заслуговує бути іуспішною та процвітаючою державою і разом з людьми ми працюємо над цією метою», – говорить у привітанні голова обласної організації ВО «Батьківщина» Сергій Пащенко.

Лідери ВО «Батьківщина» дякують партійцям за щоденну кропітку роботу, яка цеглинка за цеглинкою допомагає будувати успішну країну. Бажають усім міцного здоров’я і сил.

З нагоди 21 річниці ВО «Батьківщина» в Чернігові з 18.00 до 20.00 будуть на Алеї героїв чернігівців розважатимуть відомі місцеві музиканти та співати, а своїми номерами дивуватиме публіку дитяча циркова студія.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
09.07.2020