Україна і світ

Найближче оточення шукає вихід: Буданов розповів, чи можливий переворот у РФ

Будівельні матеріали м.Ніжин

В українській розвідці вважають нереалістичним відкритий державний переворот у Росії. Водночас реальним є здійснення тіньового перевороту.

Про це поінформував в одному з інтерв’ю керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов.

– Державний переворот? У відкриту він нереальний… Тіньовий – так. Тіньовий – це реально, – зазначив він.

Буданов пояснив, що на тлі поразок у війні та західних санкцій у РФ буде зростати невдоволення, зокрема серед найближчого оточення Володимира Путіна.

За даними голови розвідки, воно вже “шукає вихід із ситуації”.

Найближче оточення, яке, скажімо так, представляє зараз фінансову гілку, вони досить багато втратили через війну. І от вони шукають вихід із ситуації. Найпростіший вихід із ситуації для них – це замістити Путіна іншою особою. Скажімо так, звинуватити у всіх проблемах не РФ, а саме одну людину – Путіна. І сказати, що він був хворий диктатор, знімайте усі санкції, знімайте усі обмеження, починаємо жити заново, у всьому винна не Росія, а саме він, – пояснив Буданов.

За інформацією української розвідки, в російській політичній та бізнесовій еліті переважно виступають проти повномасштабної війни проти України. Подібні розмови тривають між російським бізнесом і силовиками, а також між бізнесом і політиками.

Водночас російські військові в більшості виступають за війну, проте з огляду на значні втрати “не горять бажанням” продовжувати бойові дії.

Тим часом Путін зараз значно скоротив коло людей, які мають до нього доступ. Господар Кремля хворий на рак, але боїться обирати собі наступника, щоб не відбувся переворот.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-24 17:00:34

Магазин Автозапчастин м.Ніжин