Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Найбільший у Чернігові мурал готовий

Найбільший у Чернігові мурал готовий

На Масанах, на стіні багатоповерхівки  по вулиці Незалежності, 56, завершили  роботу над найбільшим у Чернігові на даний час муралом. Це яскраве зображення  дівчини – поєднання  петриківського розпису  з сучасними мотивами. Розмір муралу – 14 на 33 метри.  Над картиною працювали близько трьох тижнів, витратили понад 130 балонів і декілька відер спеціальної фарби. Автор ескізу – художник Роман Синенко. Він же разом із друзями і втілював свій задум у життя.

– Задум наш був – про поєднання класично українського дизайну з сучасними технологіями. Якось хотілось це показати по-новому, переграти і дещо переосмислити, – розповів Роман Синенко.

За словами художника, малюнок зроблений за допомогою комп’ютера. Це новий напрямок генеративного мистецтва, коли художник задає комп’ютеру певні параметри, а той вже генерує картинку. Подібних муралів в обласному центрі ще не було.

Поява цього муралу пов’язана з залишком коштів, наданих за цільовою державною програмою й витрачених на утеплення стіни будинку. Вартість робіт з нанесенням фарб склала близько 165 тисяч гривень. Роботи виконані у строк, визначений договором.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

18.11.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова