Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Найбільша загроза: Велика сімка дала оцінку новому Covid-штаму Омікрон

Неформальний Міжнародний клуб, що об’єднує сім країн – Велику Британію, Німеччину, Італію, Канаду, Францію, Японію і США, відомий як Велика сімка або коротко G7, в спільній заяві дав оцінку новому варіанту коронавірусу Омікрон. Цей штам охарактеризований як такий, що представляє найбільшу поточну загрозу для світової охорони здоров’я.

Про це йдеться в заяві міністрів закордонних справ G7, опублікованій відразу після закінчення спільного засідання, яке відбулося вчора, 16 грудня, пізно ввечері.

У повідомленні також йдеться про те, що зараз як ніколи важливо, щоб країни тісно співпрацювали, моніторили ситуацію і обмінювалися даними.

– Глибоко стурбовані зростанням числа випадків захворювання, міністри погодилися з тим, що ці події слід розглядати як найбільшу поточну загрозу для глобальної охорони здоров’я, – зазначив представник Великої Британії, яка в цей період очолює Велику сімку.

Нагадаємо, що раніше відбулася зустріч міністрів охорони здоров’я країн G7 в тій же Британії. Адже саме тут останнім часом спостерігається рекордна кількість нових випадків Covid-19.

Керівники відомств охорони здоров’я говорили про глобальний доступ до діагностики, секвенування геному, вакцинації та лікарських препаратів, які спрямовані на лікування коронавірусної хвороби.

Вони також погодилися зі зростаючою важливістю кампаній з ревакцинації і регулярного тестування поряд з триваючими немедикаментозними заходами, наголошується в заяві про підсумки зустрічі.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-12-17 09:58:38

Магазин Автозапчастин м.Ніжин