Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Нагородження ніжинських юних художників. Фото


6 січня у Ніжинському будинку дітей та юнацтва відбулося нагородження дітей – учасників 2-го Міжнародного конкурсу юних художників “Пліч-о-пліч у колі друзів”, що пройшов дистанційно у місті Прейлі, Латвія.

Конкурс “Пліч-о-пліч у колі друзів” був започаткований Ніжинською організацією Ліга-клуб “Ділова жінка” на чолі з Тамарою Стратілат.
Саме учасницям Ліги-клубу спало на думку організувати конкурс імені Юліса Федірса, талановитого латвійського художника, викладача Ніжинського інституту ім. М. Гоголя, що останні роки свого життя жив й творив у Ніжині та похований наразі тут. 

Сьогодні, у колі друзів, 13-ом юним ніжинським талантам вручали дипломи та подарунки, також не оминули увагою викладачів, всі отримали подяки та відзнаки. Треба зазначити, що не лише переможці отримали сюрпризи від латвійської сторони. У переддень світлого Різдва подарунки отримали всі учасники не залежно від зайнятого місця. Викладачам були роздані сертифікати по 150 грн кожній дитині для придбання канцприладдя для творчості.

Також латвійськими друзями була подарована колективна путівка на відпочинок всім переможцям конкурсу. 1 червня, на честь міжнародного дня захисту дітей, ніжинські дітлахи відправляться на відпочинок до Латвії.

Лілія Журко, фото автораЧитайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело: mynizhyn.com
2021-01-06 16:44:03