Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Нафтогаз запровадив контракти з фіксованою ціною на газ для бюджетних організацій

Нафтогаз пропонує новий продукт для бюджетних організацій – середньостроковий контракт на постачання газу за сталою ціною до кінця 2022 року. Компаніям Нафтогаз продаватиме паливо дешевше за спотову вартість – за 13,7 грн/куб м (без врахування ПДВ і транспортування). Про це повідомив Юрій Вітренко – голова правління державної компанії.

Вітренко наголосив, що така ініціатива відповідає європейським практикам. Нафтогаз зі свого боку бере на себе відповідальність за споживачів, несе цінові, технічні і фінансові ризики.

Бюджетні організації зможуть не перейматися за коливання ціни щомісяця та планувати бюджети. Вітренко наголосив, що Нафтогаз не претендує на монополію на ринку.

– Нафтогаз не претендує на монополію. Бюджетні організації можуть обирати будь-якого іншого постачальника. Але в нинішніх умовах НАК бачить можливість запропонувати вигідні умови для бюджетних та релігійних організацій.
У Нафтогазі очікують попит на середньострокові контракти серед бюджетних установ, яких в Україні майже 7,5 тис.
Також компанія запропонувала таку ж фіксовану ціну на газ для теплокомуненерго на обсяги газу, які вони використовують для теплопостачання бюджетних організацій.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-13 00:02:26

Магазин Автозапчастин м.Ніжин