Місто і регіон

“Нафтогаз” запропонував знизити ціну газу для населення на спеціальних умовах – ПравдаТУТ Ніжин

У додаткових угодах, які розіслала НАК “Нафтогаз України” своїм партнерам, мовиться про нову ціну блакитного палива при постачанні на умовах покладання спеціальних обов’язків. Нова ціна майже на 4 відсотки нижча від тієї, що діяла в квітні, передає 24tv.ua.

У Департаменті з комунікацій НАК “Нафтогаз України” зазначили, що нова ціна визначена з урахуванням вимог постанов Уряду від 8 травня 2019 року.

У компанії наголосили, що нова ціна складає 5 990 гривень за тисячу кубометрів без урахування ПДВ і вартості доставки. Вона на 245 гривень за тисячу кубів або майже на 4 відсотки нижча ніж та, що діяла в квітні.

Зокрема в “Нафтогазі” нагадали, що старі норми передбачали вартість газу для потреб населення на умовах покладання спеціальних обов’язків на рівні 7 184,8 гривні на тисячу кубометрів без ПДВ і вартості транспортування.

Як змінювалась ціна на газ?

Кабінет Міністрів у листопаді минулого року підвищив ціну на газ для населення до 8,55 гривень за кубічний метр.

НАК “Нафтогаз” за дорученням уряду на початку квітня зменшив ціну на газ для побутових споживачів: 8, 38 грн замість 8,55 грн за кубометр газу. А ціна газу для промисловості
була знижена з 1 квітня. Це стало можливим завдяки тому, що в Європі газ зараз подешевшав.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Таке рішення в “Нафтогазі” пояснили тим, що в березні його компанії скористалися привабливою ринковою ситуацією і закупили достатні обсяги газу для забезпечення побутових споживачів.


Джерело: nizhyn.pravdatut.ua
Close