Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Нафтогаз у липні презентує новий сезонний тарифний план на газ для українців

У липні Нафтогаз хоче презентувати новий сезонний тарифний план поставки газу для українців. Такі плани озвучив директор з інтегрованих комунікацій Нафтогазу Максим Білявський.

За його словами, у новому тарифі буде передбачена можливість рівномірних оплат.

– Плануємо у липні презентувати нову пропозицію на ринку – сезонний тарифний план з можливістю рівномірних оплат, – написав він у Facebook.

Також він нагадав, що усі клієнти газопостачальної компанії Нафтогаз України за замовчуванням обслуговуються за річним тарифним планом Фіксований, в межах якого вартість газу становить 7,96 грн за куб. м.

Максим Білявський запевнив, що для побутових клієнтів ціна на газ зафіксована на рік та не змінюється навіть за умов підвищення вартості на європейських хабах і сезонних коливань. А підключення до тарифного плану Місячний відбувається лише за бажанням клієнта.

Водночас днями радник міністра енергетики Олена Зеркаль повідомила, що ціна на газ в Україні зросте, якщо Росія запустить Північний потік-2 і вирішить зупинити транзит газу в Європу через ГТС України.

За її словами, вже зараз РФ штучно створює дефіцит газу, не поставляючи на європейський ринок необхідні обсяги, тому ціни на газ дуже високі.

Джерело: Максим Білявський

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-06-18 12:03:27