Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Нафтогаз продаватиме газ лише для учасників балансувальних груп

Компанія Нафтогаз продаватиме газ для потреб побутових споживачів за умови участі покупця (постачальника) у балансувальній групі. Про це йдеться у постанові Кабінету міністірів № 1237 від 29 листопада 2021 року.

– Акціонерному товариству Національна акціонерна компанія Нафтогаз України, товариству з обмеженою відповідальністю Газопостачальна компанія Нафтогаз Трейдинг у період до 30 квітня 2022 р. (включно) здійснювати продаж природного газу для потреб побутових споживачів за умови участі покупця в балансуючій групі, утвореній відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2021 р. № 1187…, – йдеться у документі.

Балансувальна група – це об’єднання учасників ринку. У ньому визначений договором учасник є відповідальним за баланс газу для решти учасників. У цьому випадку відповідальним учасником буде НАК Нафтогаз.

Раніше про таку ініціативу повідомляв Юрій Вітренко – голова правління НАК Нафтогаз. За його словами, співпраця з постачальниками у складі балансувальних груп забезпечить безперебійне постачання газу і сприятиме чесній конкуренції.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-29 19:02:17

Магазин Автозапчастин м.Ніжин