Україна і світ

“Нафтогаз” назвав ціну транзиту російського газу через українську ГТС на майбутні 5 років

При бронюванні 60 млрд куб. м транзитних потужностей української газової труби на період 2020-24 рр., вартість транспортування газу до Євросоюзу становитиме 3,21 долара за 1 тис. куб. м на 100 км

Джерело: 112.ua

НАК “Нафтогаз України” розрахував вартість транзиту російського природного газу в Європу через українські газопроводи в прив’язці до обсягу бронювання потужності на найближчі п’ять років. Про це повідомляє прес-служба компанії, передає “Інтерфакс-Україна”.

Новини за темою: “Нафтогаз” почав імпорт електроенергії з Білорусі

При бронюванні 60 млрд куб. м транзитних потужностей української газової труби на період 2020-24 рр., вартість транспортування газу до Євросоюзу становитиме 3,21 долара за 1 тис. куб. м на 100 км, а при бронюванні 90 млрд куб. м – 2,56 долара за 1 тис. куб. м на 100 км.

Ціна на транзит російського газу до 2019 року складе 2,61 доларів за 1 тис. куб. м на 100 км (з ПДВ).

Новини за темою: Кабмін оновив план анбандлінгу “Нафтогазу” і передав Мінфіну управління “Магістральними газопроводами”

Нагадаємо, 19 вересня в Брюсселі відбулися тристоронні переговори щодо нового контракту на транзит російського газу через Україну в Європу. Українська сторона представила майбутнього оператора ГТС України – ТОВ “ОГТСУ”. Від нового оператора російська делегація одержала проект договору про взаємодію між операторами суміжних газотранспортних систем, а також стандартного договору на транспортування.

Попередні тристоронні політичні переговори відбулися 17 липня 2018 року і 21 січня 2019 року.

Дія контрактів на транзит і постачання газу, укладених Росією і Україною десять років тому, завершується наприкінці 2019 року.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua

Close