Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Надаємо в оренду автогрейдер! ВІДЕО

Грейдер (grader) – продуктивна спецтехніка, здатна ефективно і швидко виконувати широкий спектр земляних, будівельних та транспортувальних завдань.
Такі машини активно застосовуються при будівництві та обслуговуванні автомобільних доріг і аеродромів. За допомогою грейдерів проводять планування і профілювання площ і укосів, пошарове вирівнювання грунту і інших підстав. Також вони незамінні при створенні узбіч, виїмок і насипів, очищення територій від снігу та будівельних матеріалів. Грейдер є відмінним помічником в процесі будівництва залізничних, гідротехнічних, іригаційних, меліоративних та інших споруд.

Оренда грейдера необхідна для проведення різних видів дорожніх робіт: поточний ремонт доріг, капітальний ремонт доріг, ямковий ремонт, розрівнювання площі, підготовка площадок під асфальтування. Іншими словами послуги грейдера знадобляться для проведення комплексу планувальних профілювальних і інших земляних робіт в дорожньому будівництві: будівництво дороги з щебеневим покриттям, будівництво дороги з відсіву, будівництво асфальтованої дороги. Також послуги грейдера можуть бути ефективно використані для допоміжних будівельних роботах таких як розрівняння будівельних матеріалів, розгортання ґрунту (землі). 

 Головна особливість такої машини – можливість працювати за будь-яких умов. У спеку або у холод грейдер справно виконає всі покладені на нього завдання. У теплу пору року послуги грейдера необхідні, щоб виконати такі роботи:

  • Будівництво або ремонт доріг;
  • Розподіл, планування грунту;
  • Для зведення дорожнього полотна;
  • Для профілювання поверхні дороги.

У холодний період особливо активно грейдер розчищає дороги від снігових покривів, якщо потрібно прибирання снігу. У Ніжині ця техніка регулярно використовується для робіт з благоустрою міста, а також при обслуговуванні проїзних автошляхів.

Ми маємо великий власний парк спецтехніки, та співпрацюємо з іншими власниками, що дає змогу підібрати найефективніший інструмент для виконання тієї чи іншої задачі. Не важливо, потребуєте ви використовувати автогрейдер у сезонних роботах або вам необхідні профілактичні роботи, комунальне підприємство “Виробниче управління комунального господарства” надасть вам всю необхідну спеціалізовану техніку на вигідних умовах.

Чому краще вибирати оренду спецтехніки?

Використання спеціалізованої техніки  вимагають будівельні і ремонтні роботи. Ціна такого обладнання висока і не по кишені більшості дрібних підприємств та приватним підприємцям. Навіть великі компанії не завжди мають можливість утримувати власний арсенал спецтехніки та утримувати його в належному стані. Куди вигідніше брати грейдер в оренду для виконання необхідних робіт.

В арсеналі нашого комунального підприємства є великий вибір спеціальної техніки, кожну одиницю якої можна орендувати. Це вигідно з багатьох причин:

  • Не потрібно витрачати кошти на покупку техніки;
  • Економляться гроші на утриманні та обслуговуванні машин;
  • Немає необхідності наймати кваліфікований персонал, який працює з цією спецтехнікою.

Вже багато років КП “ВУКГ” є надійним партером багатьох підприємств та приватних підприємців. У нас ви можете замовити не лише послуги грейдерів, а й взяти в оренду різноманітну спеціалізовану техніку. Оренда грейдерів в нашій компанії позбавить вас від безлічі проблем. Телефонуйте до КП “ВУКГ”, і наші фахівці підрахують вартість послуги та дадуть відповіді на всі питання.

Отже наша техніка до ваших послуг!

Unenizh.org.ua
2022-05-10 15:16:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин