Україна і світ

Нацбанк пропонує заборонити стягувати борги за кредити із захисників України

Будівельні матеріали м.Ніжин

Нацбанк пропонує заборонити колекторам стягувати борги із захисників України

Національний банк з метою підтримки захисників і захисниць України спрямував листа до Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Верховної Ради з пропозицією внесення змін до Закону України Про споживче кредитування.

Змінами до цього закону пропонується на час дії воєнного стану та упродовж 6 місяців після його припинення заборонити банкам, небанківським фінансовим установам та колекторським компаніям здійснювати заходи з врегулювання простроченої заборгованості щодо споживачів-військовослужбовців.

Крім того, що заборона вживати такі заходи поширюватиметься як на військовослужбовців, так і членів їхніх сімей, близьких осіб, представників, спадкоємців, поручителів тощо.

– Завдяки неймовірній силі та мужності наших захисників і захисниць Україна дає гідну відсіч ворогу. Задля їхньої підтримки ми запропонували внесення змін до Закону України Про споживче кредитування. Ними передбачена заборона вживати заходи з повернення простроченої заборгованості щодо воїнів та їхніх сімей у період дії в Україні воєнного стану та упродовж шести місяців після його припинення, – каже голова НБУ Кирило Шевченко.

Джерело: Нацбанк 

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-27 00:42:43

Магазин Автозапчастин м.Ніжин