Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Нацвідбір на Євробачення 2024: скільки етапів та як голосуватимуть українці за улюбленого виконавця

Вже оголошено 20 учасників відбіркового туру на щорічний пісенний конкурс Євробачення–2024. Очільниця делегації України на Євробаченні Оксана Скібінська в ефірі телемарафону розповіла, як далі відбуватиметься Національний відбір цього року.

– Нещодавно відбулося оголошення лонґ-листа учасників на Національний відбір. Зараз відібрано 20 учасників. Всього було отримано 389 заявок. За результатами попереднього прослуховування, було відібрано 20. Наступний етап – це живі прослуховування всіх учасників, які увійшли до цієї 20-ки. За результатами виступів наживо, адже все-таки Євробачення – це конкурс живих виступів, можна було б відібрати склад фіналістів, які вже у лютому змагатимуться за участь в Національному відборі, перемогу і представництво України на Євробаченні у Швеції.

Скібінська пояснила, скільки учасників залишиться після прослуховування наживо на Національному відборі на Євробачення-2024.

– За результатами прослуховування буде відібрано з 20 до 10 учасників. Крім того, серед інших учасників, які не увійдуть до цієї десятки, буде відбуватися додаткове онлайн-голосування. Тобто українці зможуть відібрати ще одного фіналіста. Всього у фіналі в лютому виступатиме до 11 учасників. Національний відбір передбачає цього року кілька етапів. Перший – це приймання заявок. Зараз другий етап – це прослуховування. Наступним етапом буде онлайн-голосування для визначення 11 фіналіста. Заключним етапом Нацвідбору буде фінал у прямому ефірі, коли українці спільно з журі, яких теж оберуть, визначать переможця Нацвідбору, який їхатиме до Мальме від України.

Вона анонсувала, як українці зможуть проголосувати за виконавця, який їм найбільше сподобався.

Зараз дивляться

– Усі голосування відбуватимуться онлайн, абсолютно безкоштовно. Напередодні старту будуть оприлюднені умови, де саме можна проголосувати та як. Але можу вже зараз анонсувати, що це буде звичний для українців спосіб і максимально зручний, щоб можна було з телефону безкоштовно проголосувати, – сказала вона.

Оксана Скібінська також пояснила, як відбуватиметься голосування за улюбленого виконавця на Євробаченні – під час концерту чи буде виділено певний час.

– Голосувань насправді буде декілька. Перше найближче голосування – за 11 фіналіста. Воно відбуватиметься впродовж тижня. Після цього буде ще одне онлайн-голосування, коли українці обиратимуть склад журі. Як і минулого року, цього року ми хочемо, щоб українці могли самостійно визначити, кому вони найбільше довіряють у визначенні 50% результату фіналу Нацвідбору. І вже третім буде голосування за переможця, яке відбуватиметься безпосередньо під час фіналу, тобто в один день протягом декількох годин, – зазначила очільниця делегації України на Євробаченні.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-11-11 15:02:18