Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Начальник поліції Чернігівщини відвідав Ніжин, Бахмач і Бобровицю

Під час вчорашньої поїздки до Ніжина, Бахмача та Бобровиці я особисто проінспектував роботу місцевих підрозділів поліції.

Принагідно представив тимчасово виконуючого обов’язки начальника відділення поліції №2 Ніжинського райвідділу поліції (м. Бобровиця) Євгена Войтка.

На місцях спілкуючись з особовим складом, скоординував роботу поліції за основними напрямками: забезпечення правопорядку на території, протидія майновим злочинам, допомога мешканцям у громадах, звільнених від окупантів.

У Ніжині спільно з Головою районної військової адміністрації Григорієм Ковтуном напрацювали алгоритм взаємодії в різноманітних ситуаціях, а спільно з міським головою Олександром Кодолою провели зустріч з представниками духовенства усіх конфесій. Передусім, обговорили безпекові питання під час святкування Великодня. Адже наше спільне прагнення — відзначити свято мирно і спокійно.

Закликаю вірян та священнослужителів дотримуватися всіх вимог воєнного часу — зокрема комендантської години, сигналів повітряної тривоги. Поліція Чернігівщини у посиленому режимі забезпечуватиме правопорядок і безпеку громадян під час Великодня. Бережіть себе та близьких! Все буде Україна!

Начальник Головного Управління Національної поліції в Чернігівській області Володимир Нідзельський

Джерело: uezd.com.ua
2022-04-22 09:24:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин