Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Начальник Ніжинського Управління ЖКГ та Б Анатолій Кушніренко: «Нами реалізовано п’ять проектів громадського бюджету»

У Ніжині триває своє «Велике будівництво», яке немає жодного стосунку до президентського проекту з такою ж назвою. Цей масштабний проект має відношення лише до Ніжина.

Умовно, він складається з двох частин: з реконструкції центральної частини міста, яка втілюється у життя Ніжинським міським головою Олександром Кодолою та його командою, і створення проектів громадського бюджету на прохання небайдужих ніжинців. Кожний містянин може подати заявку на реалізацію проекту, який вирішить нагальну проблему міста та покращить умови проживання у ньому.

Сайт «УН» вже повідомляв, що у парку на вул. Космонавтів нещодавно облаштовано пішохідні доріжки, встановлені додаткові лави, світильники, урни.

«Які ще проекти за рахунок громадського бюджету створено у Ніжині останнім часом?» – це запитання журналіст «УН» адресувало начальнику Ніжинського Управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолію Кушніренку.

Загалом їх п’ять. Про один з них ми вже розповіли. Ось ще чотири.

Перший. Облаштування громадського простору для активного відпочинку і гармонійного розвитку дітей дошкільного і шкільного віку «Смайл» у третьому мікрорайоні, буд. 13, 14, 15. Встановлені гойдалка, карусель, пісочниця, велика гірка, садова лава. Вартість проекту складає 96, 965 грн.

Другий. Аналогічні комплекси, один — також у третьому мікрорайоні, біля буд. 2, другий — на вул. Шевченка, 89. Вартість – 96,965 грн.

Третій. Створення та облаштування спортмайданчику в районі МПС на вул. Шевченка. Вартість – 95 тис. грн.

Четвертий. Створення громадського простору для дітей та молоді Кунашівського старостинського округу – в селах Паливода та Наумівське. Встановлено каруселі, гойдалки «Іжачок», човники, бруси, лави. Вартість – 69, 696 грн.

Ніжинці задоволені такою можливістю самостійно обирати, які саме об’єкти для них важливіші.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото автора

Джерело: uezd.com.ua
2021-10-27 14:00:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин