Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Начальник Генштабу ЗС РФ Герасімов отримав поранення під Ізюмом – джерела

В результаті вибуху в Ізюмі, що під Харковом, було поранено оточення начальника російського штабу Валерія Герасимов.

Про це повідомляє низка джерел, зокрема радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Так, мова про вибух 30 квітня в Ізюмі, де знаходиться штаб 2-ї армії РФ разом зі командуванням генштабу РФ в особі Валерія Герасимова.

– Годину тому отримано підтвердження про вчорашній вибух в Ізюмі в районі штабу 2-ї армії РФ. У тому місці, де знаходиться ставка начальника ГШ РФ Герасимова, який приїхав керувати наступом на Слов’янськ, – розповів Антон Геращенко.

За його даними, було підтверджено велику кількість знищеної живої сили ворога серед вищого офіцерського складу.

Водночас за даними джерел Факти ICTV, перебування Валерія Герасимова у штабі також підтверджується.

– Герасімов був, легко поранений, один охоронець загинув, генерал Симонов -200; 20 старших офіцерів-200; загалом багато 200, але завали ще розбирають. В місті проводяться контррозвідувальні заходи, шукають українську ДРГ, – повідомили джерела.

За даними ексміністра внутрішніх справ Арсена Авакова, Валерій Герасимов отримав осколкове поранення правої гомілки без перелому кістки.

Водночас згідно з даними джерел співзасновника воєнної аналітичної групи Conflict Intelligence Team Руслана Левієва, очільник Генштабу РФ прилетів до російського Бєлгорода, але був “живим і здоровим”.

За його даними,  в аеропорту Бєлгорода “якісь важливі борти” знаходилися з учорашнього дня. Мова про рейс RF-85042 (Ту-154М Міноборони) та рейс RF-85136 (Ту-154М Росгвардії).

Військовий журналіст та блогер Олександр Шульман також підтверджує осколкове ураження 66-річного Герасимова. За його даними, уламок було витягнуто без небезпеки для життя.

Раніше повідомлялось, що наступом російських військ на Ізюмському напрямку назначено керівництво особисто начальника генштабу ЗС РФ Валерія Герасимов.

Джерела: Руслан Левиев, Arsen Avakov, Anton Gerashchenko, Олександр Шульман

Фото: Міноборони Росії

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-01 20:29:57

Магазин Автозапчастин м.Ніжин