Україна і світ

Нацгвардієць Марків написав українцям листа, в якому подякував кожного за підтримку

Лист Марків передав заступнику міністра МВС Антону Геращенку, який відвідав його у в’язниціУв’язнений військовий Національної гвардії Віталій Марків написав лист українцям, в якому подякував усім за підтримку. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України в Facebook.

У листі Марків звернувся до українців і подякував кожного, хто його підтримує.

“Я обов’язково вистою і ми переможемо! Слава Україні!”, – написав Марків.

Як зазначив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, за його дорученням заступник міністра МВС Антон Геращенко відвідав Віталія у в’язниці і розповів, що робить Україна для його звільнення, зокрема, про зустріч президента України з Папою Римським і владою Італії.

Нагадаємо, 12 липня 2019 року суд міста Павії (Італія) засудив українського військового Національної гвардії Марківа, обвинуваченого в причетності до вбивства італійського фотокореспондента Андреа Рокеллі на Донбасі, до 24 років позбавлення волі. Прокурор просив для Марківа 17 років ув’язнення.

Марківа заарештували в 2017 році в аеропорту Болоньї за підозрою в причетності до вбивства італійського фотокореспондента Андреа Рокеллі, який загинув в результаті мінометного обстрілу поблизу Слов’янська в травні 2014 року.

Сторона звинувачення стверджує, що Марків був командиром підрозділу, знав, що мова йде про журналістів, і цілився саме в них.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close