Україна і світ

НАБУ повідомило про підозру топ-менеджерам ДТЕК Лісовому та Гелюху в справі “Роттердам+”

Борис Лісовий є гендиректором “ДТЕК Східенерго”, а Іван Гелюх – гендиректором “ДТЕК Мережі”

Джерело: 112.ua

Національне антикорупційне бюро України в рамках розслідування кримінального провадження за формулою “Роттердам+” повідомило про підозру генерального директора “ДТЕК Східенерго” Бориса Лісового та генерального директора “ДТЕК Мережі” Івана Гелюха, передає “Інтерфакс-Україна”.

“Повідомлено про підозру ще двох фігурантыв справи – топ-менеджерыв ДТЕК”, – сказали в НАБУ.

Новини за темою: Немає підстав для затримання фігуранта справи “Роттердам+”, – рішення Солом’янського райсуду

24 березня 2017 року Національне антикорупційне бюро України відкрило кримінальне провадження, в рамках якого розслідує дії членів НКРЭКУ, затвердили вугільну формулу “Роттердам+”. З 1 липня 2019 року набрав чинності новий ринок електроенергії, у зв’язку з чим колишні принципи формування цін скасовані, як і формула “Роттердам+”.

Новини за темою: “Справа Роттердам+”: співробітників ДТЕК допитали в НАБУ

САП і НАБУ 8 серпня повідомили про підозру шістьом особам, включно з екс-главою НКРЕКП Дмитра Вовка і екс-члена комісії Володимира Євдокимова. Підозрюваним інкримінується зловживання службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб з метою отримання неправомірної вигоди для інших юридичних осіб всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 КК України).

Новини за темою: Суд заарештував фігуранта справи “Роттердам+” Євдокімова на 2 місяці з правом застави у 2 мільйони гривень

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua

Close