Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Наблизиться до червоної зони: коли в Україні можуть запровадити локдаун

В Україні у листопаді цього року можуть запровадити локдаун. Це може статися через погіршення ситуації з Covid-19, коли країна наблизиться до червоної зони епідемічної небезпеки.

Про це повідомив головний санітарний лікар Ігор Кузін у коментарі одному з видань.

– За тим сценарієм, за яким ми зараз рухаємось, новий локдаун можуть ввести орієнтовно у листопаді, – зазначив він.

За словами Кузіна, локдаун можна відтягнути на грудень-січень або зовсім не допустити, якщо українці вакцинуватимуться від коронавірусу та дотримуватимуться соціальної дистанції.

Він додав, що місцева влада ухвалює рішення щодо карантинних обмежень. Але якщо ситуація дуже погіршиться, то локдаун у всій країні можуть ввести на національному рівні.

Кузін стверджує, що нині погіршення ситуації із захворюваністю на коронавірус є у всіх регіонах. Але у зоні ризику східні та західні області, де фіксують більше хворих, ніж в інших областях.

Станом на 26 серпня в Україні зафіксували 1 581 новий випадок коронавірусу за добу. Одужати вдалося 1 269 людям, а померли – 45 пацієнтів.

Найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстрували у Донецькій (161), Одеській (119) та Харківській (105) областях. Детальну статистику коронавірусу в Україні – читайте на Фактах ICTV.

Джерело: BBC Україна 

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-08-26 22:39:39