Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

На зупинці Т. Шевченка знов залишили сміття. Власника вирахували по чеках

Кілька днів тому сайт «УН» вже повідомляв про те, що заступник начальника Ніжинського комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» Андрій Гомоляко знайшов власника сміття, який залишив його на зупинці Т. Шевченка.

Тоді він розповів, що їхав у справах вулицею Шевченка і побачив переповнену урну, а поруч з нею – купу сміття. Попросив чергового прибиральника обережно подивитися, чи раптом не залишили власники сміття якогось чеку чи платіжки. Виявилося, що таки залишили — одноразовий посуд, чек та вологі серветки, на яких вказано заклад. Сміття комунальники прибрали, а А. Гомоляко вирішив поспілкувався з власником закладу. Сторони порозумілися. Конфлікту вдалося уникнути.

Андрій Олексійович тоді підкреслив, що подібні випадки, на жаль, не поодинокі. Зокрема, на вул. Шевченка розташовано чимало торговельних точок, і деякі з них також раніше залишали сміття де заманеться, поки КП «ВУКГ» не уклало з підприємцями договори.

І от днями трапився черговий прикрий випадок, про який повідомив А. Гомоляко: знов залишено сміття у пакетах на цій самій зупинці на Шевченка, тільки належить воно іншому власнику. Комунальники знайшли купу чеків, де вказана назва розважального закладу. Тобто «винуватці» навіть не боялися, що їх можуть вирахувати.

«Можливий ще й такий варіант: коли власник навіть не знає, що його підлеглі лінуються відносити сміття до спеціально призначених місць. Вони, повертаючись додому після завершення чергової робочої зміни, залишають побутові відходи біля першої ж урни, яка трапляється на їхньому шляху. І це відбуватиметься доти, допоки власнику хтось не повідомить: або ми, комунальники, або Муніципальна варта, або сам за руку не зловить», — зауважує А. Гомоляко.

Як і минулого разу, комунальники передали інформацію щодо порушника Правил благоустрою до Муніципальної варти.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото А. Гомоляки  

Джерело: uezd.com.ua
2021-12-24 22:34:02

Магазин Автозапчастин м.Ніжин