Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На захисті життя людей: допомога від Валерія Дубіля надійшла в Ічню та Парафіївку ВІДЕО

На захисті життя людей: допомога від Валерія Дубіля надійшла в Ічню та Парафіївку ВІДЕО

Медичні заклади Чернігівщини продовжують поповнюватися життєво необхідним обладнанням.

В команді Валерія Дубіля розуміють, що самотужки лікарі не зможуть здолати новий спалах епідемії коронавірусу через брак кадрів, фінансування та спеціальних медичних приладів. 

А тому спільними зусиллями купують та постачають в усі лікарні, амбулаторії та ФАПи пульсоксиметри та оксигенатори для порятунку людей на селі.    

«З лютого об’їжджаємо всі ФАПи, лікарні. Програма Юлії Тимошенко «Здоров’я нації» кожній амбулаторії – кілька пульсоксиметрів та оксигенатор, У ФАПи та лікарні – пульсоксиметри та оксигенатори. Це важливо для нас. ми вже об’їхали 25 ОТГ . І я хочу цю програму на Чернігівщині завершити», – каже народний депутат України, перший заступник голови комітету з питань здоров’я нації Валерій Дубіль.

Команда Валерія Дубіля днями відвідала Ічню, де передала медикам оксигенатори та пульсоксиметри. Ситуація із захворюваністю на Covid-19  в громаді викликає серйозне занепокоєння у лікарів. Місцева влада вимушена вдаватися до не дуже популярних кроків. Кажуть, що роблять все, аби вберегти життя людей і зупинити поширення вірусу. Допоможе в цьому і отримане обладнання.    

«В тісній співпраці з Валерієм Олександровичем зможемо досягти бажаного результату і наші заклади будуть працювати і розвиватися», – сказала міський голова Ічна Олена Бутурлим.

В сусідній Парафіївській громаді перед медичними працівниками теж постало багато серйозних проблем. У медзакладах не вистачає лікарів, адже молодь не хоче їхати працювати в сільську місцевість. У Парафіївці обіцяють молодим спеціалістам і хорошу зарплату, і житло.

Крім того, у громаді знову фіксують зростання кількості хворих на Covid-19. Кажуть, допомога від Валерія Дубіля надійшла дуже вчасно.   

«Обладнання затребуване. Оксигенатора не було. Це найбільш наближена допомога для людей і покращить медичну допомогу. Вдячні пану Валерію за допомогу, вдячні всім, хто допомагає і ще чекаємо на допомогу по можливості», – розповіла директор КП «Парафіївський ЦМСД» Валентин Бурч.

Валерій Дубіль, каже, що зустрічі з медиками дають надію на те, що епідемію скоро вдасться здолати. Адже, попри усі складнощі, працівники охорони здоров’я мають сильний характер та незламно стоять на передовій боротьби зі складною хворобою.   

У свою чергу народний депутат отримав від чернігівських медиків багато інформації про ситуацію в медичній сфері, яку передасть міністру Степанову.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
29.03.2021