Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

На Запоріжжі затримали сепаратистку, яка відкрито агітувала за відродження СРСР

У Запорізькій області силовики СБУ припинили діяльність проросійської сепаратистки, яка разом із поплічниками відкрито виступала за відродження СРСР.

За даними слідства, ліворадикали агітували населення за “повернення України у правове поле Радянського Союзу”. Встановлено, що завдання виконувалися на вимогу кураторів з РФ.

Кінцевою метою організатора осередку було формування радянських держструктур держвлади через процедуру так званого народовладдя.

– Офіційні органи влади України мали скласти повноваження на користь новообраної радянської влади, – йдеться у повідомленні.

Задокументувано, що в одному із селищ Запоріжжя було подано заяву до виборчої дільниці з метою проведення фейкового волевиявлення.

  • На Запоріжжі затримали сепаратистку, яка відкрито агітувала за відродження СРСР
  • На Запоріжжі затримали сепаратистку, яка відкрито агітувала за відродження СРСР
  • На Запоріжжі затримали сепаратистку, яка відкрито агітувала за відродження СРСР
На Запоріжжі затримали сепаратистку, яка відкрито агітувала за відродження СРСР / 3 фотографии

Під час обшуків за місцем проживання так званої очільниці проросійського осередку було вилучено комп’ютерну техніку, агітаційні матеріали та документацію з підтвердженням злочинної діяльності.

Кримінальне провадження відкрито за ч. 1 ст. 109 (Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) КК України. Тривають слідчо-оперативні дії.


Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-02-05 10:22:02