Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

На виручку ніжинським комунальникам приходять снігоприбиральні ручні машини

Як вже повідомляв сайт «УН», вчора, 10 січня, за дорученням Ніжинського міського голови Олександра Кодоли на боротьбу зі снігом на вулиці міста вийшли 14 одиниць техніки та 50 працівників комунальних служб.

Тобто цими днями відбуваються перші серйозні випробування на витримку техніки та людей.

Нагадаємо, наприкінці листопада минулого року Ніжинський міський голова Олександр Кодола відвідав комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства», де перевірив готовність комунальних служб міста до зими.

Тоді ніжинські комунальники відзвітували про те, що ними заготовлено 3 тис. тонн піщано-соляної суміші, 17 одиниць техніки готові до боротьби з негодою. Але за необхідності може бути залучена й додаткова техніка.

Очільнику місту були представлені в тому числі ручні снігоприбиральні машини. Загалом їх у комунального підприємства п’ять: чотири працюють на шнековому приводі, п’ята – підмітальна, зі щіткою.

Найстаршу було придбано 5 років тому, останню — минулого року – за сприяння міського голови Олександра Кодоли.  Вартість останньої одиниці склала 38 тис. гривень.

«Снігоприбиральні  машини працюють на бензині, у використанні дуже зручні та економні. Ми застосовуємо дану техніку для більш делікатної роботи: розчищаємо від снігу тротуарну плитку, пішохідні доріжки на центральних вулицях – Гоголя, Шевченка, Незалежності, у скверах Ю. Лисянського, Л. Губіної, Б. Хмельницького, «чорнобильців». Тобто там, де не може «пройти» потужна техніка, виручають ручні машини», — пояснює начальник підрозділу утримання парків і скверів та озеленення території  КП «ВУКГ» Ярослав Білан.  

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото надано КП «ВУКГ»

Джерело: uezd.com.ua
2022-01-11 10:30:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин