Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

На випадок червоної зони: Київ затвердив використання спецперепусток на транспорт

У Києві затвердили механізм використання спецперепусток на транспорт на випадок, якщо столиця опиниться у червоній зоні карантину.

Згідно з затвердженим порядком, спецперепустками можуть бути транспортна та соціальна картки. Для отримання спецперепусток користувачі (керівники підприємств, установ, організацій, фізичні особи-підприємці та їхні довірені особи) повинні зареєструватися в системі Карантин, подати заявки з інформацією про своїх працівників та номери транспортної (чи соціальної) карти.

Рішення щодо кількості спецперепусток ухвалює постійна комісія з питань ТЕБ та НС. Інформація про перелік підприємств, установ, організацій, фізичних осіб-підприємців, які отримали спецперепустки, буде відображатись у режимі реального часу у веб-інтерфейсі системи керування спецперепустками Карантин.

Водночас у КМДА попередили, що електронні квитки АСОП (система, яка дозволяє оплачувати проїзд в транспорті) у разі дії обмежувальних протиепідемічних заходів, встановлених для червоного рівня епіднебезпеки, не зможуть бути використані для проїзду.

7 грудня Київ вийшов з червоної зони карантину. Наразі у місті діють карантинні обмеження, встановлені для жовтого рівня епіднебезпеки.

Джерело: КМДА

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-12-24 20:18:09

Магазин Автозапчастин м.Ніжин