Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

На Волині ТЦК оголосив у розшук близько 8 тис. осіб за неявку

Фото: Факти ICTV

Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) у Волинській області оголосив у розшук близько 8 тис. ухилянтів від загальної мобілізації в Україні.

Про це заявила пресофіцер Волинського ТЦК та СП Уляна Кравчук у коментарі Громадського Інтерактивного Телебачення.

— Вже мільйон людей прийшли добровільно, і навряд чи в іншій країні знайдеться ще стільки добровольців, які готові стати на захист Батьківщини. Однак не кожен виконує свій конституційний й громадянський обов’язок і на сьогодні у Волинській області перебуває близько 8 тис. осіб у розшуку, – розповіла вона.

За словами Кравчук, цих осіб внесено до електронного реєстру військовозобов’язаних Оберіг, як таких, що перебувають у розшуку, адже вони не прибули до ТЦК за викликом або ж проігнорували повістку.

Зараз дивляться

За це ухилянтам загрожує штраф від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1 700 грн). За повторне правопорушення розмір штрафу буде збільшено до 3 400-8 500 грн або рік виправних робіт.

Своєю чергою за ігнорування мобілізаційного розпорядження передбачається покарання у вигляді від 3 до 5 років ув’язнення.

Нагадаємо, згідно із законом, деякі категорії осіб можуть отримати відстрочку від мобілізації. Для цього необхідно зібрати певний пакет документів та написати заяву. Детальніше про це, ви можете ознайомитися у нашому матеріалі.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-01 15:10:08