Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

На виборах 2020 вперше змогли проголосувати внутрішньо переміщені особи – Резніков

Уперше за шість років війни на Донбасі внутрішньо переміщені особи змогли проголосувати на місцевих виборах в Україні.

Про це повідомив віце-прем’єр-міністр України – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков в ефірі одного з телеканалів.

– Вперше за шість років війни, яка відбувається з 2014 року, громадяни України, які є внутрішньо переміщеними особами, отримали право голосу на місцевих виборах.

На місцевих виборах 2015 року у них не було можливості голосувати, тому що було очікування, що вони повернуться назад і зможуть голосувати в Горлівці, Донецьку тощо, – сказав.

Резніков також зазначив, що 1,5 млн українців сьогодні вважаються внутрішньо переміщеними особами, оскільки вони зареєстровані у відповідному реєстрі.

– 500 тис. зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб, насправді, проживають на тимчасово окупованих територіях. І залежно від обмежень, які є на КПВВ, вони не перетинають (лінії розмежування, – Ред.), – додав Резніков.

За словами міністра, вони зареєстровані на всій території України, але повернулися на тимчасово окуповані території і залишилися там на період карантинних обмежень.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-10-26 21:05:07