Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

На Великдень РФ продовжує скидати на Маріуполь авіаційні бомби – Азов

Навіть на Великдень Росія продовжує скидати на Маріуполь авіаційні бомби, гатити по місту з корабельної артилерії, стріляти з гармат і танків. Піхота намагається штурмувати Маріуполь.

Про це у відеозверненні розповів заступник командира полку Азов капітан Святослав Паламар. Він подякував тим, хто робить спроби допомогти цивільним жителям евакуюватися, і тим, хто докладає максимальних зусиль, щоб вивести з оточення українських військових.

– У цей великий день я закликаю весь цивілізований світ зробити все, щоб військові, які здійснили надлюдський подвиг у Маріуполі, мали змогу розказати все своїм рідним, прийти на могили до своїх побратимів. Памятайте: поки ви надсилаєте один одному великодні картинки, у Маріуполі ворог скидає бомби на голови ні в чому невинних дітей, – додав він.


Ситуація в Маріуполі залишається дуже важкою. Російські окупанти, що оточили завод Азовсталь, у бомбосховищах якого перебувають сотні мирних жителів з дітьми, не надають жодної гуманітарної підтримки цивільним.

Попри намагання України та українських церковних діячів створити гуманітарний коридор та евакуювати мирненаселення і поранених, Росія відмовляється від переговорів.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-24 15:17:39

Магазин Автозапчастин м.Ніжин