Україна і світ

На Великдень прикордонники перейшли на посилений режим несення служби

Джерело : www.112.ua

Держприкордонслужба

На Великдень українські прикордонники перейшли на посилений режим несення служби. Про це повідомили у Державній прикордонній службі України (ДПСУ).

“Напередодні великодніх та поминальних днів співробітники Держприкордонслужби підготувалися до можливого збільшення пасажиро-транспортного потоку через кордон, лінію розмежування і адмінкордону країни. Для скорочення часу проходження контрольних процедур службу посилено додатковими прикордонними нарядами з перевірки паспортних документів та огляду транспортних засобів, у тому числі передбачено застосування мобільних комплексів прикордонного контролю з додатковими робочими місцями на базі мікроавтобусів як на кордоні, так і у всіх КПВВ”, – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що за рахунок сил та спецзасобів, використання технічних засобів та службових собак ущільнено присутність прикордонних нарядів у межах гуманітарних коридорів, на “зеленому кордоні і в пунктах пропуску, а також уточнено взаємодію з іншими правоохоронними органами та Збройними силами України, з якими прикордонники спільно діють у складі операції Об’єднаних сил.

Прикордонники повідомляють, що за минулу добу в Україну не пустили 225 осіб, в тому числі, 32 росіян.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело : www.112.ua
2019-04-28 10:59:14

Close