Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

На Варшавській трасі запустили тимчасову переправу для авто

На Варшавській трасі військовослужбовці спорудили тимчасову переправу біля пошкодженого мосту. Йдеться про частину дороги від Бучі до Гостомеля. У перші дні війни цей міст наші захисники підірвали разом з ворожою технікою, щоб не допустити просування до інших населених пунктів.

Сьогодні, 29 квітня, переправу запустили о 13.00. Нею вже активно їздять транспортні засоби. Загалом же у Київській області під час бойових дій зруйновано або пошкоджено 37 мостів, половину з яких вже вдалося відновити.


Щоб не допустити захоплення українських міст, нашим захисникам довелося зруйнувати три мости. Серед них – міст на Новоірпінській трасі, міст у Гостомелі на Варшавській трасі та міст у Демидові через річку Ірпінь.

Це допомогло стримати наступ російських військовослужбовців і ворожої техніки, яка прямувала у бік Києва та центральних областей України.


Зараз Київська область активно відновлюється після звільнення від російських окупантів. Зокрема, за минулу добу енергетики вже змогли повернути світло для 3 532 родин пристоличного регіону.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-29 17:52:25

Магазин Автозапчастин м.Ніжин