Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

На українських атомних електростанціях з’явиться додаткова охорона – Зеленський

Атомні електростанції в Україні охоронятимуть посилено, для цього виділять додаткову охорону. Про це під час прес-конфренції повідомив президент Володимир Зеленський.

– Наше завдання, щоб не було відключень електроенергії. У нас сьогодні Енергоатом працює так, як він ніколи не працював. 13 блоків з 15 працюють. Дай Бог, щоб все було нормально. Ми їх додатково охороняємо, тому що знаємо, що є ті, хто хоче зробити енергетичну дестабілізацію в Україні, – поянив глава держави.

В Україні наразі діють чотири АЕС – Рівненська, Хмельницька, Южно-Українська та Запорізька, тобто загалом 15 енергоблоків. Усі вони генерують так звану базову потужність.

Саме на них покладають великі сподівання у контексті енергетичної кризи, що назріває. Очікується, що цієї зими вперше в історії країни одночасно працюватимуть одразу всі енергоблоки.

Це означає, що в години пік балансують електроенергію не АЕС, а теплові та гідроелектростанції. В умовах вірогідної енергетичної кризи саме на ядерну енергетику держава покладає великі надії.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-26 18:10:30

Магазин Автозапчастин м.Ніжин