Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На трасі Чернігів-Київ латають аварійні ями

На трасі Чернігів-Київ латають аварійні ями

На початку березня дорожники продовжують закривати найбільші аварійні вибоїни, що утворились на покритті після зимового періоду експлуатації за допомогою холодного асфальтобетону.

На трасі М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі від Кіптів до Ріпок працює чотири бригади.

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Чернігівській області.

«Після цьогорічної зими найбільше постраждала ділянка від об'їзної Чернігова до Нових Яриловичів. Старе зношене покриття, яке останній раз ремонтувалось ще у 80-х роках минулого століття, вразливе до навантажень. Воно перезволожене після зими, ґрунти земляного полотна ще не розмерзлись, а отже міцність дорожнього одягу мінімальна, утворюється прогресуюча ямковість», – йдеться у повідомленні.

Більш серйозні ремонтні роботи на цій трасі на ділянці від Ягідного до Нових Яриловичів планують провести у 2021 році також.

На трасі Чернігів-Київ латають аварійні ями

А саме поточний середній ремонт окремими ділянками на об’їзній Чернігова та в напрямку КПП «Нові Яриловичі». До першої декади квітня завершаться проектні роботи на ремонт ще 25,5 км та 38,5 км цієї траси. Потім буде оголошений тендер на визначення підрядника-виконавця ремонтних робіт.

Інша ділянка цієї дороги від кордону з Київською областю до Кіптів наразі в процесі капітального ремонту. У минулому році роботи масштабно велись по Київській області, на Чернігівській ділянці почали ремонтувати дві ділянки загальною протяжністю 10,5 км.

Цьогоріч підрядник планує активізуватись на ділянці по Козелецькому району, загальна протяжність ремонту – понад 37 км, плюс дві транспортні розв’язки.  Усього між Києвом та Кіптями буде капітально оновлено 80 км траси М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
03.03.2021