Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На території Коропської селищної ради обстежили водогони

На території Коропської селищної ради обстежили водогони

На Чернігівщині здійснюють комісійні перевірки об’єктів нагляду централізованого та децентралізованого водопостачання Коропської селищної ради.

З-поміж іншого звертають увагу на дотримання режиму охорони господарської діяльності в зонах санітарної охорони джерел та об’єктів питного водопостачання, правил експлуатації систем питного водопостачання, встановлених режимів їх роботи, правил користування водозабірними спорудами, призначеними для задоволення потреб споживачів у питній воді, контролю за якістю питної води, вимог законодавства щодо здійснення виробничого контролю за якістю та безпечністю питної води на об’єктах водопостачання тощо.

«На території Коропської селищної ради проведено обстеження трьох водогонів централізованого водопостачання, зокрема 7 свердловин, із яких подається вода населенню, і 95 колодязів громадського користування.

На частині об’єктів децентралізованого водопостачання виявлено незначні порушення, зокрема подекуди навколо колодязів громадського користування відсутні огорожі та підставки для відер», – зазначають у ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

01.07.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова