Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

На території Білорусі залишаються війська РФ – Міноборони

У Білорусі все ще залишаються російські війська, тому загроза завдання ракетних ударів по Україні з її території зберігається.

Про це повідомив речник Міністерства оборони України Олександр Мотузяник на брифінгу.

– Російська армія сьогодні використовує територію Республіки Білорусь як плацдарм для наступу на Україну. Зараз там є російські війська, декілька батальйонно-тактичних груп. Вони здійснюють демонстраційні дії, намагаються не допустити перекидання наших підрозділів на інші, більш важкі напрямки, – пояснив він.

Він зауважив, що наразі зберігається загроза завдання ракетних ударів з території Білорусі по Україні. Але наші військові уважно слідкують за ситуацією, щоб оперативно і вчасно відреагувати на зміну обстановки.

Тим часом Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє, що на території Білорусі місцевим мешканцям вимикають інтернет, щоб приховати дані про пересування окупаційних військ Росії територією країни.

У доступі до інтернету протягом місяця обмежували цілі регіони Білорусі. За даними української воєнної розвідки, відключення користувачів від інтернету координують російські спецслужби.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-02 19:51:13

Магазин Автозапчастин м.Ніжин