Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

На стерті лапки було боляче дивитися: п’ять діб житель Маріуполя разом з собакою пішки йшли в Запоріжжі

П’ять діб, під обстрілами, з ризиком для життя, житель окупованого Маріуполя пішки добирався разом зі своїм чотириногим другом на прізвисько Жужа до Запоріжжя.

Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла волонтер Людмила Швайка.

… Це Жужа. Жужа з Маріуполя.

Вона зі своїм господарем йшла п’ять діб з окупованого міста Маріуполь до Запоріжжя. П’ять діб пішки. На свій страх і ризик, тому що, вирушаючи в дорогу, не знали взагалі, яка ситуація в області і чи можуть таку відстань подолати ногами та лапками. Під обстрілами, під час негоди і спеки, кілька разів прощаючись з життям.

У неї стерті подушечки лапок, на які боляче дивитися, а її господар не вірить, що дійшов. Що зміг. Що довірився інтуїції. Що вижили. Що в безпеці. Що тут люди, які їх прийняли, як рідних.

Жужа нагодована маленькою порцією корисного корму (після голодування), вже оброблена від паразитів, з пролікованими лапками (з ліками і поїхала), віднесена у вагон поїзда на руках, тому що вже тут, в безпеці, не могла зробити і кроку від втоми. І вже поїхала до родичів, які на них дуже чекають і які не вірили, що вони вижили в тому пеклі. Живі. І це головне.

Вони обидва-герої…

Нагадаємо, що сьогодні в Маріуполі людям загрожує смертельна небезпека не тільки через обстріли, а й через антисанітарію, коли великі ризики небезпека підхопити холеру, дизентерію або кишкову паличку.

Джерело: Людмила Швайка

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-29 16:03:09

Магазин Автозапчастин м.Ніжин