Місто і регіон

На “Спартаку” залили безкоштовну ковзанку (фоторепортаж)

Ковзанка завжди була, є і буде одною з головних забав молоді в зимовий час. Чим більше їх буде по місту, тим краще. І ось, сьогодні 26 січня, на місцевому стадіоні “Спартак” відкрилась ще одна ковзанка. Ковзанка абсолютно безкоштовна. Також безкоштовно можна випити чаю з печивом. За словами заступника директора МЦ “Спорт для всіх” Володимира Коваля, працюватиме ковзанка без вихідних з 8 до 19 год. В вечірню пору буде гарно освітлюватись за рахунок відновлених прожекторів стадіону. На даний момент в наявності є 20 пар ковзанів 35 -39 розмірів, але планується розширення бази інвентарю. В цьому питанні надає свою посильну допомогу начальник управління освіти ніжинської міськради Станіслав Крапив’янський: в школах буде проведена інвентаризація і всі наявні ковзани будуть передані до стадіону.

Наразі залита частина стадіону, де розташовується бігова доріжка. Площа ковзанки 20м х 5м. В планах керівництва МЦ “Спорт для всіх” на найближчі роки зробити повноцінну ковзанку на запасному полі, яке знаходиться за межами стадіону. Зараз закінчується процедура передачі земельної діляники в комунальну власність МЦ “Спорт для всіх” і, якщо все буде добре, то вже з наступного року там буде функціонувати повноцінна велика ковзанка площею 44×22 м. з дерев’яними бортами. Також на ДФРР подано проект реконструкції бігової доріжки. Якщо його затвердять, то в планах керівництва МЦ “Спорт для всіх” заливати всю бігову доріжку льодом і облаштувати там  льодову трасу для спортсменів ковзанярського спорту та шорт-треку.

На час роботи ковзанки завжди присутній черговий лікар, який може надати кваліфіковану першу медичну допомогу.

  На “Спартаку” залили безкоштовну ковзанку (фоторепортаж)На “Спартаку” залили безкоштовну ковзанку (фоторепортаж)На “Спартаку” залили безкоштовну ковзанку (фоторепортаж)На “Спартаку” залили безкоштовну ковзанку (фоторепортаж)На “Спартаку” залили безкоштовну ковзанку (фоторепортаж)

На “Спартаку” залили безкоштовну ковзанку (фоторепортаж)

На “Спартаку” залили безкоштовну ковзанку (фоторепортаж)На “Спартаку” залили безкоштовну ковзанку (фоторепортаж)

Джерело: Уездные новости
29.01.2018

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Close