Україна і світ

На скандальному 64 окрузі, де балотується Пашинський, лідирує нардеп Арешонков

Раніше в “Слузі народу” заявляли про можливі фальсифікації на 64 окрузі в Житомирській області

Джерело: 112.ua

На скандальному 64 окрузі, де балотується Пашинський, лідирує нардеп Арешонков

На окрузі №64 Житомирської області лідирує самовисуванець Володимир Арешонков. Він обходить кандидата від “Слуги народу” В’ячеслава Сігачева і екс-депутата фракції “Народний фронт”, самовисуванця Сергія Пашинського. Про це свідчать дані Центральної виборчої комісії. 

Згідно з ними, на окрузі №64 наразі оброблено 99,33% електронних протоколів. Так, чинний нардеп Арешонков набирає 27,63% голосів, представник партії “Слуга народу” Сігачев – 26,81% і нардеп Пашинський – 17,91%.

Відзначимо, що раніше сьогодні в Коростень, де розташована ОВК 64 округу, направили спецзагін поліцейських тактико-оперативного реагування патрульної поліції для забезпечення безпеки транспортування бюлетенів.

За словами кореспондента “112 Україна” біля входу і в самій будівлі ОВК досі чергує поліція.

“Голова ОВК запевнила, що всі бюлетені вже звезені до цієї будівлі, їх занесли до кімнати, а кімнату опечатали. Тобто, до цих бюлетенів ніхто не має доступу”, – розповів кореспондент.

Він також зазначив, що в ОВК вже обробили 97% протоколів, а ті 3%, що залишилися – це 12 протоколів, які були заповнені з певними порушеннями. У зв’язку з цим голови виборчих комісій поїхали по своїх ділянках, щоб переписати дані протоколи, і так завтрашнього ранку мають доставити їх до ОВК.

Як розповіла кореспонденту голова ОВК, на території 64 округу є поклади бурштину, і саме за нього може бути така боротьба між кандидатами. Раніше, за словами голови ОВК, кандидати обливали один одного фарбою.

Нагадаємо, 21 липня в Україні відбулося голосування на позачергових парламентських виборах. За даними Центрвиборчкому, явка виборців станом на 20:00 неділі склала 49,84%, за опрацьованими даними з усіх 199 округів.

Джерело: www.112.ua