Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

На що витрачають гроші жителі області

На що витрачають гроші жителі області

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, сукупні витрати одного домогосподарства області у 2020 році становили в середньому 10 219 грн на місяць, що на 2% більше, ніж у 2019 році. У розрахунку на одного члена домогосподарства цей показник становив 5350 грн (в Україні – 4535 грн).

Найбільша питома вага в загальній структурі витрат населення Чернігівської області, як і в Україні загалом, припадає на харчування (включно з харчуванням поза домом) – 49%. Водночас найбільше витрачають на харчування домогосподарства Волинської (58%), Закарпатської, Київської та Львівської (по 55%) областей.

На придбання непродовольчих товарів та оплату послуг щомісячно спрямовано 36% сукупних витрат домогосподарств, зокрема на транспортні послуги – 7%, на купівлю одягу, взуття – 5%, на охорону здоров’я – 4%, на зв’язок – 3%, на предмети домашнього вжитку, побутову техніку та поточне утримання житла – 2%, на відпочинок і культуру, а також освіту – по 1%.

Оплата житла, комунальних продуктів і послуг (з урахуванням пільг і субсидій) чернігівців становить 10% сімейного бюджету (в Україні – 13%). Серед решти регіонів України частка таких витрат коливається від 18% у м. Києві до 9% – у Волинській, Закарпатській та Івано-Франківській областях.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

02.07.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова